ESNAF TEKİLATINDAN KESKİN'E ZİYARET


01-08-2023
Any Image

Isparta Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Ahmet Tural, beraberinde oda başkanlarıyla birlikte AK Parti İl Başkanlığı görevine atanan Serkan Keskin’e hayrı olsun ziyaretinde bulundu. 
Ak Parti İl binasında gerçekleşen ziyarette Birlik Başkanı Tural, İl Başkanı Serkan Keskin’e hayırlı olsun dileklerini iletti. Esnaf teşkilatı olarak, Isparta’nın menfaatine olacak her türlü girişimde siyasi partiler ve sivil toplum kuruluşlarıyla işbirliği içinde çalışmaya devam edeceklerini kaydeden Başkan Tural “Bizim ortak paydamız Isparta. Orta akılla birlikte Isparta’yı daha ileriye götürmek için siyasi partiler ve sivil toplum kuruluşlarıyla çalışmaya her zaman hazırız” dedi.   
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Ak Parti İl Başkanı Serkan Keskin de “Sizlerle dostluğumuz, kardeşliğimiz, şimdi olduğu gibi bundan sonra da devam edecek. Tabi her şey siyaset değil bazı şeyler siyasetin ötesine geçiyor. Biz farklı görüşlerde olabiliriz ama kardeş gibiyiz. Önümüzdeki dönemde gerek ilimizde gerek Ankara’da esnafımız için üzerimize düşen ne varsa yapmaya hazırız.  Sizlere de ziyaretiniz için teşekkür ederim. Birlik ve beraberliğinizi her zaman gösteriyorsunuz. Bu birlikteliğiniz devam etsin” diye konuştu.