MHP ADAYLARINDAN ESNAF TEŞKİLATINA ZİYARET


02-05-2023
Any Image

Milliyetçi Hareket Partisi Milletvekili adayları, İl Başkanı Önder Topçu, Merkez İlçe Başkanı Osman Gülay ve parti yönetimiyle birlikte Esnaf Odaları Birliği’ni ziyaret ettiler.

14 Mayıs’ta yapılacak Cumhurbaşkanlığı ve 28. Dönem Milletvekili Seçimleri  öncesi yürütülen seçim ziyaretleri kapsamında MHP Milletvekili adayları Hasan Basri Sönmez, Selim Öncel, Ahmet Kaya, Cennet Toker beraberinde İl Başkanı Önder Topçu,  Merkez İlçe Başkanı Osman Gülay ve parti yönetimiyle  birlikte Esnaf Odaları Birliği Başkanı Ahmet Tural ve oda başkanlarını ziyaret ettiler. 

DERDİMİZ SEVDAMIZ ISPARTA

 MHP heyetine ziyaretleri dolayısıyla teşekkür eden Birlik Başkanı Ahmet Tural “14 Mayısta yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı ve 28. Dönem milletvekili seçimlerinin hem ülkemize, hem ilimize hayırlı olmasını diliyorum. Isparta olarak ortak akıl birliktelik ve ortak düşünce ile birlikte Isparta’yı ileriye götürmek,  büyüyen gelişen yaşanabilir refah seviyesi yüksek, istihdam odaklı ekonomisi yükselen il olması için bütün paydaşlarımızla birlikte hareket etmeye hazır olduğumuzu belirtmek istiyorum. Geçmiş dönemde MHP’nin ilimizi temsil eden milletvekili olmamasına rağmen, özellikle pandemi döneminde bölge milletvekilleri, il teşkilatıyla birlikte bizlere ziyarette bulundular. Esnafla yakından ilgilenip,  bizlerle her zaman irtibat halinde oldular. Yine esnafın taleplerini bundan sonrada seçilen milletvekillerine aktaracağız. Biz her zaman söylüyoruz. Derdi olmayanın sevdası olmaz Bizim derdimizde sevdamızda Isparta. Her zaman ortak aklıdan birliktelikten yana olduğumuzun bir kez daha altını çiziyor,  seçimlerde MHP’nin tüm adaylarına başarılar diliyorum” dedi.

SAYIN BAŞKANIMLA İYİ Kİ

ÇALIŞMA FIRSATI YAKALADIK

MHP İl Başkanı Önder Topçu da Başkan Tural’a teşekkürlerini ileterek, “14 Mayısta önemli bir seçim var. Cumhur ittifakıyla yakaladığımız istikrarın devamı noktasında çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Sizlere bu güzel karşılamadan dolayı şahsım ve teşkilatım adına teşekkür ediyorum” dedi.  MHP adaylarının kendilerini tanıtmasından sonra söz alan Milletvekili Adayı Hasan Basri Sönmez “ İl Başkanlığı dönemimde Sayın Başkanımızla koordineli güzel çalışmalarda bulunduk. Özellikle pandemi döneminde sahada sadece MHP, stklarda da sadece Sayın Başkanım ve sizler vardınız. Bu süreç içinde milletvekillerimiz ve Genel Başkan Yardımcılarımız ziyarete geldi. Sayın Başkanım bizleri yönlendirerek Perakende Yasası ve birkaç konuda milletvekillerimizi bilgilendirdi. Sayın vekillerimizde bunları Meclis’te önerge olarak verdiler”dedi. Önümüzdeki seçimlerin Cumhuriyet tarihinin en önemli seçimi olduğunu ifade eden Sönmez, MHP’nin Mecliste sandalye sayısının artık çok fazla olması gerektiğini ifade etti. Sönmez “MHP olarak, Mecliste Isparta’nın da temsil hakkının bulunması gerekiyor. Şükürler olsun 3 yılda Isparta’nın teveccühünü kazandık. Hepinize teşekkür ediyorum. İyi ki varsınız. Sayın Başkanımla da iyi ki çalışma fırsatı yakaladık” diye konuştu.

Ziyaret karşılıklı görüş alışverişiyle son buldu