IGSİAD'DAN BAŞKAN TURAL'A ZİYARET


01-08-2023
Any Image

Isparta Girişimci Sanayici İşadamları Derneği Başkanı Kubilay Kapı, yönetim kurulu üyeleriyle birlikte Isparta Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Ahmet Tural’ı ziyaret etti.

Birlik Başkanı Tural’a teşekkür eden IGSİAD Başkanı Kubilay Kapı “ Isparta’nın yenilikçi çözümler üretilmesi ve bir marka şehir haline getirilmesi için yapılan çalışmalarda işdünyasını temsil eden bir sivil toplum kuruluşu olarak, üyelerinin gönülden desteğiyle sürdürdüğü faaliyetlerine bundan sonrada Isparta’nın ve bölgemizin çıkarları doğrultusunda, heyecan ve şevkle devam edeceğiz. Birlikten kuvvet doğar sözünü benimsemiş işadamları olarak, esnaf teşkilatıyla da ilimiz için işbirliği içinde çalışmaya  hazır olduğumuzu ifade etmek istiyorum” dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Tural da “Bizim ortak değerimiz sevdamız Isparta. Isparta’yı bir adım ileri götürecek her girişimde esnaf teşkilatı olarak görev almaya hazırız. Sizler gibi işdünyasını temsil eden sivil toplum kuruluşlarını önemsiyoruz. Ekonomisi büyüyen, gelişen istihdam odaklı bir Isparta için sizlerle birlikte yapılacak ne varsa yapmaya ve destek vermeye hazır olduğumuzu belirtmek istiyorum” dedi. Ziyaret karşılıklı görüş alışverişiyle son buldu.