BÖLGE BİRLİĞİ'NDEN AKGÜL'E HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ


13-06-2023
Any Image

6. Bölge ESKKK Birliği Başkanı Ahmet Tural’ın öncülüğünde Birliğe bağlı kooperatiflerin başkanları AK Parti’den milletvekili seçilen TESKOMB Genel Başkanı Abdülakdir Akgül’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

6. Bölge Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifleri Birliği Başkanı Ahmet Tural, yönetim ve denetim kurulu üyeleri ve bağlı kooperatiflerin başkanları, 28. Dönem Milletvekili seçimlerinde Yozgat’ta Ak Parti Milletvekili seçilen Türkiye Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifleri Merkez Birliği (TESKOMB) Başkanı Abdülkadir Akgül’ü ziyaret etti.  TESKOMB Genel Merkezinde gerçekleşen ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren AK Parti Milletvekili, TESKOMB Genel Başkanı Akgül, esnaf ve sanatkarlar için dün olduğu gibi TBMM’de de çalışmalarını sürdüreceğini söyledi. 

Bölge Birliği Başkanı Ahmet Tural da Akgül’e hayırlı olsun dileklerini ileterek, “Sayın Genel Başkanım her zaman olduğu gibi yasama görevinizde de esnaf ve sanatkarların yanında olacağınıza inancımız tamdır. Esnafın hamisi olarak, TBMM’de esnafı temsil etmeniz bizleri onurlandırmaktadır. Gösterdiğiniz yakın ilgiden dolayı teşekkür eder, Meclis çalışmalarınızda başarılar dilerim” dedi. Ziyaret hediye takdimi ve karşılıklı görüş alışverişiyle son buldu.