AK PARTİ MERKEZ İLÇE'DEN BAŞKAN TURAL'A ZİYARET


11-11-2022
Any Image

AK Parti Merkez İlçe Başkanı Furkan Cem Er, yönetim kurulu üyeleriyle birlikte Isparta Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Ahmet Tural’ı ziyaret etti

AK Parti Merkez İlçe Başkanlığınca  gerçekleştirilen ziyaret programı kapsamında Merkez İlçe Başkanı Furkan Cem Er, yönetimiyle birlikte IESOB Başkanı Ahmet Tural’ı ziyaret etti. Esnaf Odaları Birliği’nin çalışmalarını yakından takip ettiklerini belirten Er, “ Hem sizleri ziyaret etmek hem de çalışmalarınız hakkında sizden bilgi edinmek istedik. Ayrıca esnafımızla ilgili iletmemiz gereken bir şey varsa bunları dinlemek için buradayız. Sizlere çalışmalarınızda başarılar diliyoruz” diye konuştu.

Birlik Başkanı Ahmet Tural da ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek “ Esnafımızın ekonomik anlamda iyileşmesi noktasında beklentilerimiz var. Devletimiz zaman zaman esnafı destekleyici tedbirler almak suretiyle esnafımıza nefes aldırıyor. Dünya konjektörüne baktığımızda bir ekonomik kriz var.  Ülkemizde de bu krizin etkilerini görmekteyiz. Biz esnaf ve sanatkarlar şükretmesini bilen bir kesimiz. Bizim için önce vatanımız, ezanımız, bayrağımız gelir. Bunlar bizim önemli değerlerimizdir. Ben ziyaretiniz dolayısıyla sizlere teşekkür ediyorum. İnşallah en yakın zamanda bizler de sizleri ziyaret edeceğiz” dedi.

Ziyaret iyi dilek temennileriyle son buldu.