İYİ PARTİ 'DEN BAŞKAN TURAL'A ZİYARET


29-07-2022
Any Image


İYİ Parti Merkez İlçe Başkanı Çağrı Yıldız ve yönetimi Isparta Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Ahmet Tural’ı makamında ziyaret etti. 
Ziyarette konuşan İYİ Parti Merkez İlçe Başkanı Çağrı Yıldız, esnafımızın değerli temsilcisi başkanımız Ahmet Tural’ı makamında ziyaret ediyoruz. Isparta esnafı için yaptığı tüm çalışmaları yakınen takip ediyoruz. Pandemi sürecinde esnafımızın her zaman yanında olduğunu gözlemledik. Özellikle ‘Esnaf Cebinde’ uygulaması projesi için kendilerine teşekkür ediyoruz. Isparta esnafı için önemli bir projedir. Bizde bu bağlamda bilgi alışverişi yapmak için kendilerini ziyaret ediyoruz. Isparta’nın ekonomisinin dünü ve bugünü hakkında istişareler de bulunuyoruz. Kendilerine göstermiş oldukları ilgi ve alakadan dolayı teşekkür ederiz dedi. 
Başkan Ahmet Tural ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirirken, İYİ Parti Merkez İlçe Başkanı Çağrı Yıldız ve yönetimine nazik ziyaretleri dolayısıyla teşekkür eder, siyasi çalışmalarında başarılar dilerim dedi. 
Öte yandan ziyarette Isparta ve ülke gündemine ilişkin değerlendirmelerde bulunuldu.