MİLLETVEKİLİ GÖKGÖZ'DEN BAŞKAN TURAL'A ZİYARET


28-04-2023
Any Image

Ak Parti Milletvekili ve 28. Dönem Milletvekilli Adayı Mehmet Uğur Gökgöz, seçim çalışmaları kapsamında Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Ahmet Tural ve oda başkanlarını ziyaret etti.  

Ziyarette Birlik Başkanı Ahmet Tural, Ak Parti Milletvekili Uğur Gökgöz’le 5 yıl boyunca çalışma fırsatı bulduklarını ve uyumlu bir şekilde çalıştıklarını belirterek,  “Kendilerine bu dönemde esnafımızın sorunlarını aktardık.  Yeni dönemde de esnafımızın sorunlarını yine dosya halinde kendilerine de takdim edeceğiz ve takipçisi olacağız. Kendisine ziyareti dolayısıyla teşekkür ediyorum. Önümüzdeki seçimlerde başarılar diliyorum” dedi.   

Birlik Başkanı Tural ve Oda Başkanlarına teşekkür eden Ak Parti Milletvekili ve 28. Dönem Milletvekilli Adayı Mehmet Uğur Gökgöz, milletvekilliği döneminde esnafın desteğini her zaman gördüğünü belirterek, “Önümüzdeki dönem için sizlerin tekrar karşısındayım. İnşallah Ispartamızın vatandaşlarımızın desteğiyle yeniden ilimizi temsil edecek ve Türkiye Yüzyılına ışık tutacak çalışmalara hep birlikte imza atacağız.  Ahmet Tural Başkanımıza teşekkür ediyorum. Esnafın sorunlarına çözüm noktasında birlikte çalıştık.  Önümüzdeki dönemde de esnafımız için elimizden gelen gayreti göstermeye hazırız” diye konuştu.

Ziyaret karşılıklı görüş alışverişiyle son buldu.