BAŞKAN TURAL VE ODA BAŞKANLARINDAN CHP'NİN YENİ BAŞKANLARINA HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ


13-10-2023
Any Image

Isparta Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Ahmet Tural oda başkanlarıyla birlikte CHP İl Başkanı Vedat  Şenol, Merkez İlçe Başkanı Av. Birtan Takmaz ve parti yönetimine hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdi.

Parti binasında yapılan ziyarette Isparta gündemi, esnaf ve sanatkarın beklentileri gibi konularda değerlendirmede bulunuldu. Birlik Başkanı Tural, “Öncelikle  kongreler sonrası İl Başkanı seçilen Vedat Şenol ve Merkez İlçe Başkanı  Av. Birtan Takmaz ve parti yönetimine hayırlı olsun dileklerimi iletiyorum . Siyasi partiler, sivil toplum kuruluşlarıyla birlikte bizler de bu ilin bir paydaşı olarak ilimize yapılması gereken her türlü konuda, Isparta’nın gelişmesi için yapılacak her işte işbirliğine hazırız.  Seçilen arkadaşlarımıza başarılar diliyorum” dedi.

CHP İl Başkanı  Vedat Şenol da ziyaretlerinden dolayı Başkan Tural ve oda başkanlarına teşekkür ederek, “Daha önce de bu görevde bulunmuştum. Şimdi yine il başkanlığı görevindeyim. Arkadaşlarla birlikte koordineli bir şekilde çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Yerel seçimlerde partimizi güçlü bir şekilde hazırlamak istiyoruz. Esnafımızı dolaşıyoruz. Isparta esnaf şehri. Isparta’da siyaset kurumuyla meslek odaları Isparta için birlikte çalışmalı. İktidar muhalefet ayrımı olmadan Isparta’nın menfaati için birlikte hareket etmek lazım. Büyük AVM’lerin şehir dışına çıkması gerektiğini düşünüyorum. Bu konuda ciddi bir kampanya başlatmayı da düşünüyoruz. Isparta’da AVM’ler küçük esnafı bitiriyor. İlk başta gıda satışıyla başlayan bu AVM’lerde şimdi herşey satılıyor. Bunların şehir dışında olması gerekir. Çünkü onların sermayeleri çok büyük. Küçük işletmelerin onlarla rekabet etme şansı yok” dedi.

 Ziyaret karşılıklı görüş alışverişiyle son buldu