TÜRKİYE'NİN ÇIRAĞI ÖDÜLÜNÜ ALDI


25-09-2023
Any Image

Ticaret Bakanlığınca Türkiye'de, Isparta’dan Yılın Çırağı seçilen Emre Gülşen, Kırşehir’de düzenlenen Ahilik Kutlamaları resmi töreni dahilinde ödülünü Cumhurbaşkan Yardımcısı Cevdet Yılmaz'dan aldı. Törene katılan Isparta Esnaf Odaları Birliği Başkana Ahmet Tural da, “Bizlere ve ilimize bu gururu yaşatan Emre kardeşimizi tebrik ediyor, mesleki yaşamında başarılar diliyorum” dedi.

Bu yıl 36.'sı düzenlenen Ahilik Haftası Kutlamaları, Cumhurbaşkanı Yardımcısı Cevdet Yılmaz ile Ticaret Bakanı Ömer Bolat'ın katılımıyla Kırşehir’de gerçekleştirildi. Törene Isparta Esnaf Odaları Birliği Başkanı Ahmet Tural ile birlikte “Yılın Çırağı” seçilen Emre Gülşen de katıldı. Törende Gülşen ödülünü Cumhurbaşkanı Yardımcısı Cevdet Yılmaz’dan aldı.

Esnaf Odaları Birliği Başkanı Ahmet Tural açıklamasında;  “Ticaret Bakanlığınca Türkiye'de, ilimizden Yılın Çırağı seçilen Emre Gülşen kardeşimiz, Kırşehir’de düzenlenen Ahilik Kutlamaları resmi töreni dahilinde ödülünü Cumhurbaşkan Yardımcısı Sayın Cevdet Yılmaz'dan aldı. Bizlere ve ilimize bu gururu yaşatan Emre kardeşimizi tebrik ediyor, mesleki yaşamında başarılar diliyorum” diye konuştu.